Galatasaray yara sarıyor!

Galatasaray yara sarıyor!

ircdeyiz     07-01-16     Genel     Galatasaray yara sarıyor!     414 Defa Okundu

galatasaray sakatlıklar.jpg

Galatasaray yıldız futbolcularının iyileşmesini bekliyor. Podolski tedavisi için bir haftalığına Almanya’ya giderken, Sneijder’in kontrolleri İstanbul’da sürüyor. Burak Yılmaz ise kısmen de olsa takımla çalışmalara başladı.

Lukas Podolski‘ye, Antalya kampına yetişmesi için ülkesinde özel bir tedavi programı uygulanacak. Ayak bileğine güçlendirme çalışmaları yapılacak Podolski, fizyoterapistler eşliğinde bireysel olarak hazırlıklarını sürdürecek. Bileğindeki sakatlığı tamamen atlatmak için düzenli olarak tedavi olan Alman yıldızın 1 hafta içinde takıma katılması bekleniyor.

Galatasaray‘da tatilini tamamlayan Wesley Sneijder ise İstanbul’a döndü. Hollandalı yıldız, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde takımdan ayrı kuvvet çalışması yaptı. Sağ dış yan bağlarında esneme tespit edilen; ancak ödemden dolayı mr sonuçları tam olarak netleşmeyen yıldız futbolcuya yeni bir mr daha çekilecek. Galatasaray sağlık heyeti de Hollandalı futbolcunun durumunu yakından takip ediyor ve teknik direktör Mustafa Denizli’ye de bilgi veriyor.

Galatasaray’da tedavisi süren Burak Yılmaz‘ın durumuysa her geçen gün iyiye gidiyor. Antrenmanların bir bölümünde takımla çalışmaya başlayan golcü futbolcunun yakın zamanda tam olarak takıma dönmesi bekleniyor. Teknik direktör Mustafa Denizli, Burak Yılmaz’dan kendisini tam olarak hazır hissetmeden dönmemesini istedi. Sarı kırmızılıların sağlık heyeti de golcü futbolcu için bazı testler uygulayarak adelesindeki son durumu detaylı şekilde inceliyor

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?ircdeyiz.net, istiraki olup tum haklari saklidir.