iRC Sohbet Sunucuları

iRC Sohbet Sunucuları

ircdeyiz     04-12-18     Genel     iRC Sohbet Sunucuları     438 Defa Okundu

iRC Sohbet Sunucuları

Türkiyede Sohbet siteleri denildiği zaman alka ilk gelen galiba irc sohbet sunucuları olur diye düşünüyorum. En köklü sohbet sistemi iRC chat olayı bence. Bir çok kullanıcının aklında hala mirc veya irc sohbet siteleri olarak kalan bu oluşum, zamanla teknoloji ile yerini mobil sohbet veya sohbet chat siteleri gibi kelimelerle değişkenlik gösterdi.

Eskiden bir irc sohbet sunucusu açmak oldukça zor olarak gözüküyor, insanlar sistemi bilmedikleri ve ücretlerin fazla olduğunu düşünüyorduk. Şimdi ise tam tersi bir sohbet sitesi açmak oldukça düşük bir bütçe ile gerçek olabilir. Tabi sizin hayal dünyanıza kalmış birşey, dilerseniz bütçenize görede değişiklik gösterebilir.  Sohbet etmek için eskiden internet cafelerde kurulu olan mirc programları üzerinden giriş yaparak insanlarla yazışmaya başlayabilirdik.

Sohbet Sunucuları

Türkiyenin en eski irc sohbet sunucuları  olan iRCdeyiz.net üzerinden sizlerde eski sohbet kültürünü yaşayabilirsiniz.  Bedava Mirc Sohbet odalarımızla sizlerde mirc programımızı indirip chat yapmaya başlayabilirsiniz. Sohbet iRC  denilince yılların en çok tercih edilen iRC Sohbet kanalımızla 7den 77 e herkes burada. Konuşmak isteriz, konuşacak birini bulamayız. İşte tam bu noktada sitemiz sizlere konuşmadığımız şeyleri  konuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Sitemize Google üzerinden Mirc Sohbet, iRC Sohbet, Bedava Mirc Sohbet, Mirc indir, Sohbet iRC, iRC Sohbet Sunucuları, iRC Sohbet Kanalları kelimeleri yazarak sitemize giriş yapabilirsiniz.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?ircdeyiz.net, istiraki olup tum haklari saklidir.